UWAGA! Dołącz do nowej grupy Puławy - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję w Puławach


W niedzielę, 21 czerwca, na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Wróblewskiego w Puławach miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Nietrzeźwy kierowca, poruszający się samochodem marki Citroën, doprowadził do zderzenia z BMW. Policja potwierdziła, że mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Do incydentu doszło, gdy 28-letni mieszkaniec gminy Przyłęk wykonywał manewr skrętu w lewo, nie ustępując pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka samochodowi marki BMW, za kierownicą którego siedziała 39-letnia mieszkanka Puław. Na szczęście uczestniczka wypadku nie doznała poważniejszych obrażeń, jednak z uwagi na stan nietrzeźwości sprawcy, zdarzenie ma poważne konsekwencje prawne.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy oraz umieścili go w policyjnym areszcie. 28-latek będzie musiał stawić czoła zarzutom za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grożą mu surowe kary, w tym do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysokie grzywny. Policja apeluje do kierowców o zachowanie rozsądku i odpowiedzialności na drodze, przypominając o niebezpieczeństwach związanych z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu.

Źródło: Policja Puławy


Oceń: Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję w Puławach

Średnia ocena:4.48 Liczba ocen:10


Zobacz Także