Jakość Powietrza Puławy

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące jakości powietrza w Puławach. Nasz raport dostarcza aktualne dane o stanie zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym. Poniżej przedstawiamy wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2.

W raporcie znajdziesz również prognozy dotyczące zanieczyszczenia na najbliższe dni oraz dane historyczne, które pozwolą Ci śledzić zmiany w jakości powietrza. Nasze raporty są aktualizowane na bieżąco, co pozwala na ocenę bieżącego stanu i lepszą ochronę zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej, gdzie znajdziesz więcej szczegółowych informacji dotyczących jakości powietrza w Puławach.


Stan Jakości Powietrza w Puławach dzisiaj

Stan powietrza w Puławach dzisiaj jest dobry. Dane w czasie rzeczywistym wskazują na niski poziom ozonu i dwutlenku siarki, co sprzyja ochronie zdrowia mieszkańców oraz środowiska.

Smog Puławy (18.05.2024) - zalecenia

Z przyjemnością informujemy, że w Puławach można bez obaw wychodzić na zewnątrz. Zalecamy korzystanie z uroków naszej miejscowości i odwiedzanie lokalnych atrakcji. Bez masek, bez ograniczeń. Dzisiejszy dzień jest idealny na aktywne odkrywanie.